Jump to content
M2Tec Community

Recommended Posts

Cześć.
Jestem nowy w twojej społeczności i tak, nie w ojczystym języku, ale postaram się jak najlepiej opowiedzieć o moim projekcie.
Byłem, byłem i będę fanem gry Metin2, jednym z powodów, które skłoniły mnie do nauki grafiki i kodowania.
Dziś przynoszę ci mój najnowszy projekt, który w mojej opozycji zasługuje na zasłużoną aktualizację, na którą zasługuje gra taka jak Metin2.

Jeśli doceniasz pracę, nie zapomnij SHARE, LIKE and SUBSCRIBE na moim kanale YouTube.

• Like 2

please english or german :)

I will do that from now on. 😉

• Thanks 1

27 minutes ago, Bogdan Nita said:

I will do that from now on. 😉

No you have to translate your thread or it will be removed.

2 minutes ago, OverFlow said:

No you have to translate your thread or it will be removed.

The guy is busy I have he in discord all good 

Good job using unity and good lucky whit your project mate

• Like 1

It looks good, I just wonder if the speed of the character is not too big.

Edited by AirForce

[pl lang]

No dobra, ale były już próby odpalania Metina na u4, jednak wiesz czemu nikt finalnie tego nie wypuścił? Kwestia wymagań sprzętowych. Metin właśnie ma ten swój urok, że ma niskie wymagania sprzętowe, a przeniesienie całkowite tej gry na nowy silnik równa się z bardzo dużym skokiem wymagań, dlatego to na dłuższą mete nie ma sensu, lepiej po prostu próbować udoskonalać w jakimś stopniu aktualny silnik, aniżeli próbować tworzyć metina na innym silniku. Lepiej ten czas poświęcić na nauke i stworzyć od nowa całkiem nowe mmorpg. 

@vexidev

[pl lang]

Zawsze można stworzyć metina u4 dla słabszych komputerów (choćby z mniejszą zawartością graficzną, itp.) i metina u4 dla mocniejszych pecetów.

[en lang]

You can always create u4 metina for weaker computers (even with less graphic content, etc.) and u4 metina for stronger PCs: P

Edited by AirForce

19 godzin temu, AirForce napisał:

It looks good, I just wonder if the speed of the character is not too big.

It was the speed set for the Admin profile. A normal race will not exceed a maximum speed of 10 with all accesories. The speed you are seing in video was set to 15%. And yes it is high; as per what you said regarding lowering the graphic performance for the game, the client has setting were you can choose to take out shaders, will increase decrease viwing distance so that fewer objects are loaded by you CPU and GPU for better performance.

• Thanks 1